Comarch klasyka wersje

maszyny gastronomiczne

Drinkami spośród najatrakcyjniejszych programów dedykowanych dla spółek są te wypływające z serii Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), szczególnie dla przedsiębiorstw posiadających komputery uczestniczące w otoczeniu DOS. Część ta aktualizowana istnieje szybko przez ponad 20 lat oraz zdobyła przez ten czas duże i stałe grono zwolenników.
Program spośród ostatniego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które chodzą w zespole operacyjnym Microsoft DOS.

Jak sposób operacyjny można stosować również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to pełna i spójna oferta idealna dla średnich i małych firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Pakiet tworzy kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które sprawiają w tłu DOS. W porządek Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Klienci z pełnej rodziny programów serii Comarch ERP Klasyka mogą nabrać te, które najlepiej pasują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na obecne jaki wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W poważnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to zdarzyło, że pakiet ten bronił się w moc krajach Krajowy a w moc branżach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność oraz funkcjonalność. Część ta prezentuje się prostą obsługą, niezawodnością i łatwym interfejsem. Do ostatniej pory z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla marek będących klientami pakietu, którzy nauką o wrażeniu na różne aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie wymagają oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu innych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w budowie aplikacji Comarch Asysta. Działa to też tych typów, którzy do ostatniej pory korzystali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.