Comarch optima online

Podstawą prawidłowego działania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Dają one pomaganie takich obszarów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją oraz magazynowanie. Systemy erp różnią się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanii. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia zakup i eksport podstaw danych do Excela. Kupi na budowanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co odkłada się na oferta dużej i szczegółowej analizy. Moduł Kadry pozwala na szybki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W czytelny sposób tworzone są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie idzie na tworzenie dokumentów niezbędnych na wszystkim poziomie w tokach firmowych jak stosowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez klienta oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest dobrany z elementem Fakturowanie,
– Detal stworzony stał z tezą o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami publicznymi i pierwszą bazą danych. Obsługuje wiele sposobów drukarek fiskalnych, w trybie off-line i on-line. Zezwala na obsługę kodów wagowych i wbijanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania swoich praw ludziom do obsługi zachowań w współzależności od pełnionej funkcji.

Wszystkie elementy cechuje prostotę obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z kolejnymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające prowadzenie firmą.