Diody led high power

Wszystek z nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które pokazują nam możliwość ewakuacji w razie zagrożenia. Stanowią wtedy oznaczenia, które razem z założeniem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą dostawać się w pracach państwowych i przedsiębiorstwach prywatnych. Znaki też są na celu oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w którym doszło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te grają najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

https://grupa-wolff.eu/pdf/katalog-ex/05/oprawy-oswietlenia-awaryjnego-lampy-led-ex-atex.pdf

 

Wraz z biegiem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego pociechą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i rozwiązania awaryjne bez wydawania dużych środków. Diody LED wyróżniają się dużą wydajnością świetlną i złym poborem energii elektrycznej. Możemy kosztuje tworzyć bezpośrednio na granicy lub suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim poziomom oraz niskim kosztom eksploatacyjnym są bardzo dobrą opcją dla doskonałych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą szczególną oświetlenia awaryjnego istnieje oferta jego korzystania podczas niedoboru lub całego braku prądu. Gdyby przechodzimy do rezygnowania z niespodziewaną przerwą w dostawie energie w efekcie awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, które potrafi robić bez zasilania nawet do trzech godzin. To podejście jest gwarancją bezpieczeństwa dla polskich ludzi oraz użytkowników w razie zagrożenia.

Nowoczesna metoda podświetlenia LED nie tylko umożliwia nam niskie koszty eksploatacji, lecz oraz wyjście na dodatkowe bezpieczeństwo naszych instytucji i przedsiębiorstw.