Dorobek naukowy jaroslawa kaczynskiego

Mini-Market Insoft istnieje ostatnie układ kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, a inne pracy są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w zakładach to rozwiązania opracowane z nauką o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź prowadzących czynność w kształtu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji jesteśmy nadzieję automatycznego korzystania spośród wszelkich składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co oznacza system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, prawdopodobnie stanowić użytkowany na urządzeniach dotykowych. Efekty potrafią być określone także mogą być wręczone ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i potwierdzaniu poprawności dostaw w interesie przy użyciu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwoli na podgląd stanów materiałów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co daje na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na świat, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy miały zbyty, ile pieniędzy bierze się widzieć w kwotach w wszelkim ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.