Ekran dotykowy nokia lumia 900

GASTRO POS jest programem, który daje na dużą i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak daleko ciekawy sposób na placu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w książce kelnerom również tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz czasochłonnych szkoleń, a bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z pełną paletą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie chociaż w niewielkim, pojedynczym lokalu, lecz więcej w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji
Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest niezwykle podatnym systemem, jaki pozostaniemy na zbytu. W zależności od profilu lokalu, czy istnieje wtedy bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo
Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy jak i zysku jaki generuje. W współzależności od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, by był on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest dojazd do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć;
dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb;
kontrola rachunków i zamówień;
przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania;
obrazowa prezentacja sali;
rozliczenia kelnera w jakimkolwiek etapie;
zapisywanie czasu pracy;
brak trudności w modyfikowaniu potraw;
współpraca z kuchnią;
sprawdzanie zamówień i rachunków;
elastyczne kształtowanie cen;
kontrola ustalanych rabatów;
współpraca z sposobami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.