Krajalnica bosch mas9101n

Krojenie serów płaci się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepach z serami na wartość daje się mówić zupełnie co innego. Sery w relacje od rodzaju, mają inną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba użyć mało więcej energie, ale same sery bardzo miękkie, wręcz przyklejające się do wielkości noża, nawet kiedy istnieje to nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Poprzez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w forma precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom idącym w handlach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne rodzaje serów w niewielkie plastry dla swoich klientów? Przede wszystkim, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to owoc bardzo doskonałej klasie, dany do krojenia serów wszelkiego typu. Stanowi bardzo wrażliwe ostrze, które tak wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica posiada w bliskim czasie pokroić większą kwotę sera bez potrzebie wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Stanowi toż wyjątkowo cenne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia znacznych ilości serów różnych typów w niedługim okresie, czyli zwłaszcza w handlach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do samodzielnych domów, ponieważ wykazuje się, że bardzo łatwo wykonujemy się wyręczać w czynnościach, które są konieczne, a które przysparzają nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, a wszelkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile nie potrzebujesz z wszystkiego bloku sera! To szeroka oszczędność energii i samego sera, ponieważ ten odkładany w perspektywie całego bloczku będzie rozkładał się o moc wolniej niż ser pokrojony w niewielkie plasterki w składzie.