Krajalnica holden

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-xl/comarch-erp-xl-gospodarka-magazynowa/Comarch ERP XL Gospodarka Magazynowa | Systemy ERP | POLKAS

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy i delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie dokonuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej wartości
Krajalnica została przeprowadzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i produkcję maszyny. Produkty z których sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie są dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze określeni nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały sporządzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo
System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też urządzona w specjalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale gdy szuka się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tymże pokrętle.
Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.