Krajalnica siemens

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy również miękkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie dokonuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasieKrajalnica została wytworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz pracę maszyny. Artykuły z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały spowodowane z anodowanego aluminium.

oprogramowanie-krk.pl program kasowySystem PC POS 7 - program kasowy Polkas

BezpieczeństwoSystem zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest także wyposażona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy wydobywa się on w wartości zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tym pokrętle.Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.