Krajalnica zywnosci 612p instrukcja

Krojenie serów daje się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepikach z serami na wagę umieszcza się mówić zupełnie co innego. Sery w relacji od gatunku, są różną konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba wziąć mało bardzo energie, ale też sery bardzo delikatne, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet gdy stanowi wtedy nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Przez ostatnie, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w styl precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom tworzącym w magazynach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne typy serów w cienkie plastry dla indywidualnych użytkowników? Przede każdym, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to wynik bardzo szerokiej wartości, oddany do krojenia serów wszelkiego gatunku. Posiada bardzo delikatne ostrze, które dokładnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Znaczy to, że ta krajalnica posiada w małym okresie pokroić większą sumę sera bez potrzeb wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Istnieje toż bardzo przydatne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia dużych kwot serów różnych poziomów w małym czasie, czyli zwłaszcza w interesach. Coraz chętniej jednak określamy się na zakup krajalnicy do własnych domów, ponieważ przejawia się, że dużo chętnie podajemy się wyręczać w akcjach, jakie są konieczne, i jakie wpływają nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz osiągnąć własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie potrzebujesz z całego domu sera! To wspaniała oszczędność energii i samego sera, bowiem ten trzymany w perspektywie całego bloczku będzie zużywał się o moc wolniej niż ser pokrojony w cienkie plasterki w handlu.