Krajalnice wikipedia

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała klasę oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest stosunkowo popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do cięcia przede wszystkim nowego typie wędlin i ciała, a z powodzeniem zapewne istnieć stosowany oraz do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i znacznie precyzyjna, a wykorzystanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i uzyskane z naprawdę trwałych, prostych w praniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy aspekt tego urządzenia, który korzysta wolną relacja z żywnością, jest zbudowany z tematów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz posiadał tegoż punktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią wyniki do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć danie do ostatniego, by znów pracowało "jak nowe".