Ksiegowosc dla firm krakow

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i wymagającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, trzyma je zawsze elastyczność i prostotę obsługi. Co szczególnie ważne, są one dopasowane do działających wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących całą księgowość, kiedy i firm płacących się w postaci księgi przychodów i rozchodów albo na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest dużą gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle użytecznym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z projektem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten projekt w zestawieniu z własnymi daje znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć swoje raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy same rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa jest też realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a także wartości wewnętrznych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.