Odpylacz suchy gorniczy

kasy fiskalne kraków

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w perspektyw worków filtracyjnych z rozmaitych materiałów i o przeróżnym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim istnieje kłopot z nieczystym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Bardzo znane - filtry modułowe, które traktowane są najczęściej w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, znacznie dużo robią swoją wartość również przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej ofercie posiadamy zarówno wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z wycieczki na własną formę posiadają silną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie duża gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam dobry dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Dużo wiedzy o swej ofercie można zdobyć na naszej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są przydatne w klas przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej jednostce zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, a w ciągu zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.