Oprawy przeciwwybuchowe cennik

Zakłady produkcyjne i ekonomiczne potrafią być czasem bardzo newralgicznym miejscem. Może zdobyć w nich do pożaru, wycieku groźnych substancji lub wybuchów.
Wybuchy są szczególnie niebezpieczne, ponieważ następuje w ich trakcie nagłe wyzwolenie wielkich sumy energii. Pożar potrafi dość długo się pracować i puścić w godzinę opanowanym, wyciek można neutralizować tamami i sorbentami, natomiast wybuch w trakcie zajścia automatycznie potrafi zabrać istnienie oraz zdrowie ludzkie. Jest wtedy powodem, dla którego wybuchom należy zapobiegać z wyprzedzeniem.

 

http://pakowarki.pl/kategoria-produktu/pakowarki-prozniowe-turbovac/Pakowarki próżniowe TURBOVAC - serie: S20, S30, S40, M20, M30 i inne

Aby wybuchł mógł zajść muszą stać przeprowadzone dwa podstawowe warunki:
1) musi wystąpić mieszanina wybuchowa (w biznesach produkcyjnych głównie gazowa),
2) wymaga być inicjator wybuchu (iskra, płomień, wyładowanie elektryczne, lub nowe źródło światła).

By nie dotarło do powstawania mieszaniny wybuchowej, powinniśmy zamontować czujniki wykrywające niebezpieczne gazy. Jeśli jednak, okazało aby się, że czujniki zawiodły i mieszanina wybuchowa już powstała, należało by zadbać o uniemożliwienie zajścia wybuchu. Ponieważ sklepy są najczęściej oświetlone dwadzieścia cztery pory na dobę, źródło światła jest najpopularniejszym inicjatorem wybuchu.
Oprawa ab 50 skonstruowana przez firmę WOLF jest wysokim rozwiązaniem w takich wypadkach. Stanowi wówczas rodzaj oprawy zawieszonej, która sprawi jest w technologii przeciwwybuchowej. Oprawa ab 50 jest poświęcona dla żarowych oraz wysokoprężnych wyładowczych źródeł światła. Oprawa jest zrobiona razem z zastrzeżeniami dyrektywy ATEX (94/9/WE).
Firma WOLF jest ustalonym dostawcą przeciwwybuchowych opraw świetlnych. Zaufanie zdobyła wśród największych korporacji, dzięki grupie oraz niezawodności. Spokojnie można określić, że stosując wyroby firmy WOLF takie jak oprawa ab 50, zarabiamy na bezpieczeństwie, prestiżu i spokoju ducha własnym oraz pracowników.