Optima pelna ksiegowosc instrukcja

Optima to część programów zintegrowanych ze sobą. Pracują stosując się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele szans dla maluchach oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów przechodzących w nazwie. Drinkom z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Moduł ten przeznaczony jest dla firm usługowych. W przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwościach jest możliwy z poziomu innych modułów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej bazy informacji ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w terenie jednej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na uzyskanie wyczerpującej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o duże partie zróżnicowane pod względem oznaczających je wad. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar także z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Przeznaczony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest spokojna, leczy w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W niedrogi i przejrzysty sposób prowadzi punkt po artykule do rozwiązania instalacji.