Program firmy transportowej

Program symfonia handel podawany istnieje w sprzedaży. Najczęściej wykorzystywany stanowi w niskich oraz niewielkich firmach. Program interesuje się i pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwoli na budowanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program obcuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze cechy programu Program prezentuje w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel podawany jest w pozostałego sposobie firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie idzie na budowanie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy przeznaczyć rodzaj i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego uwadze możemy mieć raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i trwania dostaw.

Program pozwoli na pewne przeprowadzanie inwentaryzacji. Widoczna istnieje i funkcja przyśpieszonego wystawiania materiałów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia pracę z bazą kontrahentów. Człowiek ma zdolność rozwijania i edycję bazy kontrahentów. Kontrahenci mogą być wybierani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada prosty interfejs (wygląda ładnie plus stanowi oczywisty w obsłudze). Dzięki temu instytucja z zespołem jest intensywna i ekonomiczna. Program symfonia handel może stanowić konsumowany w spółkach, jakie nie są nowoczesnego sprzętu komputerowego. Dużym plusem programu symfonia handel jest mocna nauka systemu. Projekt nie wymaga specjalnych szkoleń i kursów.