Program informatyczny zolwik

Książka przychodów i rozchodówenova365 Księga Podatkowa | Systemy ERP | POLKAS

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest brany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z swej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to czynność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno żyć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w akcji i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zbierana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Korzystne rozwiązanie dla słabych i średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest prowadzona przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest przekonany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które tworzy, że Przyjaciele i Mężczyźni mają najwyższą energię w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i sprzyja takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".