Program komputerowy wspomagajacy prace sluzb bhp

Oprogramowanie Enova należy do klasy ERP (Enterprise Resource Planning), czyli programów wspomagających zarządzaniem zasobami firmy oraz przedsiębiorstwa. Jego producentem jest Soneta Sp. z o.o. Aplikacja ta zrobiona stanowi w droga modułowy. Każdy spośród nich cierpi za inny obszar funkcjonowania firmy (fakturowanie, rozliczanie płac, zarządzanie kadrami, księgowość, sprzedaż, magazyn, windykacja itd.). Oprogramowanie można nabyć u autoryzowanego partnera enova kraków.

podatkowa księga przychodów i rozchodów programPodatkowa księga przychodów i rozchodów program - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Program Enova stanowi dużo korzystny. Współdziała dobrze z oprogramowaniem zawodowym i bogatymi sposobami operacyjnymi. Przeznaczony jest dla firm średnich i małych uczestniczących w innych branżach. Jego eksploatacja jest daleko funkcjonalna dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu. Niepotrzebne są więc dodatkowe i kosztowne szkolenia z jego obsługi. Oprogramowanie Enova daje oferta funkcji w komforcie. jest rozwiązaniem estetycznym i trwałym. W razie jakichś problemów spośród jego obsługą można zetknąć się z producentem lub autoryzowanym przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania. Dodatkowo umowa licencyjna zapewnia klientowi dostęp do "nowej linii telefonicznej" ze lekarzami (5 dni w tygodniu). Program Enova pracuje na polskim rynku już z roku 2002 natomiast w obecnym momencie zyskał zaufanie ok. 6500 organizacji i przedsiębiorstw. Został także wyróżniony nagrodą Innowacja Roku 2011 oraz Grand Prix CRM 2007. System ten stosuje się z upływem terminu do spraw danej instytucje. Jego rozbudowa nie wymaga jej reorganizacji, migracji możliwości i zmiany bazy. Enova magazynuje bowiem określone przez wszystek okres bycia przedsiębiorstwa. Wymianie podlegają tylko jedne elementy programu. Soneta stworzyła również specjalną wersję oprogramowania dla kancelarii doradztwa podatkowego oraz biur rachunkowych. Dzięki niej dopuszczalna jest obsługa mężczyzn w terenie księgowości w oparciu o ryczałt oraz księgi handlowe.