Program pc market 7

Program pc pos system jest czytelnym i sprawnym programem kasowym typu POS, który jest przystosowany dla stanowiska internetowego z monitorem, kasą fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą i dowolną klawiaturą.

http://erp.polkas.pl/ustawic-wspolprace-programow-sage-symfonia-handel/Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość | Systemy ERP | POLKAS

 

PC-POS 7 jest urządzony w miły i intuicyjny interfejs użytkownika. Szczególny nacisk został położony na ergonomię pracy na urządzeniach dotykowych oraz łatwość obsługi. Kasjer bardzo łatwo zawiera się jak łatwo sprzedawać.

PC-POS 7 ma możliwość adaptacji interfejsu do sklepów spożywczych, branżowych, a i restauracji lub kawiarni – możemy sami przystosować wygląd ekranu kasjera.

PC-POS 7 zapewnia bezpieczeństwo danych przez system synchronizacji bazy polskiej oraz bazy na serwerze. Projekt w toku utraty wymieszania z bazą serwera, natychmiast przełącza się na książkę na podstawie lokalnej, i po odzyskaniu połączenia przesyła dane.

PC-POS 7 jesteśmy okazja konfigurować zdalnie lub lokalnie – możemy z jednego miejsca, z zaplecza sklepu lub z każdego miejsca kasowego, skonfigurować dane miejsce kasowe, np. dodać przyciski szybkiej sprzedaży.

PC-POS 7 i PC-Market 7 – to najodpowiedniejszy sposób do prowadzenia placówką handlową. System pozwala na szerokie rozliczenie kasjerów i podgląd utargu zrealizowanego dziś na kwocie lub kasach, a zakres pobieranych z kasy informacji poprzez bogaty moduł raportowy zadowoli najbardziej potrzebujących przedsiębiorców.

Oto podstawowe wersje tego planu:
– obsługa urządzeń dotykowych, a jeszcze klawiatur programowalnych,
– obsługa rozliczeń towarów poświęconych na opakowania oraz sprzedaż w tandemie,
– obsługa rabatów,
– obsługa kart lojalnościowych, a jeszcze kart płatniczych,
– rozliczenia kasjera wykorzystując inne formy płatności,
– rozliczenie kasjera z gotówki w jakiejś ilości walut,
– odczytywanie kodów ważonych,
– bardzo wysoka konfiguracja uprawnień dla personelu,
– obsługa dużej sum kasjerów,
– możliwość otwarcia jednocześnie kilku paragonów,
– bardzo wysoka konfiguracja programu z zakładkami dobranymi do spraw branży,
– duże bezpieczeństwo produkcji i reklamie,
– nieprzerwana praca nawet podczas utraty wymieszania z serwerem bazodanowym,
– zgodność z kolejnymi programami magazynowymi – przede wszystkim z planem PC-Market 7,
– wystawianie faktur VAT do paragonów – przy pomocy z PC-Market 7.