Program poprawiajacy wydajnosc operacyjna przedsiebiorstwa

Program enova to system ERP, który zaprojektowany został dla przedsiębiorstw, które chcą poprawić swoją wydajność operacyjną.
Program pozwala na komplementację własnych modułów, dzięki czemu każda firma wygodnie dobierze funkcje, które odpowiadają jej działalności. Elastyczność programu sprawia, że korzystają z niego małe, średnie i duże firmy z wielu branż funkcjonujących na rynku.

comarch optima magazynCDN Handel z magazynem - Program Comarch ERP Optima

Program pozwala na wprowadzenie indywidualnych preferencji przez konkretnych użytkowników, a także pozwala dostosować funkcje do ich mobilności. Wraz z rozwojem firmy program enova może być updatowany do wyższych i bardziej rozbudowanych wersji, dzięki czemu możliwość płynnego i stabilnego rozwoju przedsiębiorcy mają na wyciągnięcie ręki.
Enova to program niezwykle kompatybilny, dzięki czemu można go dostosować zarówno dla polskich film działających zagranicą, jak i firm obcojęzycznych na terenie naszego kraju.
Enova opinie użytkowników są najlepszym potwierdzeniem sprawności i funkcjonalności programu. Rozwiązanie wykorzystywane jest już przez ponad 8 tysięcy polskich przedsiębiorców. Dzięki niemu proces kontroli jakości i wydajności staje się o wiele prostszy. Program pozwala na nadzorowanie zadań na każdym etapie ich wykonania.
System dostępny jest w trzech wersjach: można go użytkować na zasadzie własnej licencji po zakupie produktu, można wynająć system w wygodnym abonamencie, lub dzierżawić system i infrastrukturę.
Najważniejsze cechy produktu to jego funkcjonalność, mobilność, modułowość inteligencja oraz nieustanna aktualizacja, dzięki czemu zachowanie płynności pracy jest niezwykle prosta.
W jakich obszarach najczęściej wykorzystuje się program enova? Są to przede wszystkim kadry i płace, ogólne pojęta księgowość, CRM, handel, workflow oraz BI. Program pozwala na stworzenie wygodnych podsystemów, takich jak pulpit pracownika, który pozwala kontrolować zatrudnienie, rekrutację, ewidencję czasu pracy, deklaracje, naliczanie wszelkich opłat, aktualizację danych kadrowych, a także płacowych. Program wyposażony jest w moduły podstawowe, dodatkowe, oraz pulpity on-line.
Z programu enova można korzystać także w chmurze. Dzięki temu możemy zwiększyć skalowalność i wydajność systemu, prowadzić lepszą komunikację z Klientem, zredukować koszty IT o aż 10 do 20%, dotrzeć do nowych rynków, dodawać nowe miejsca i stanowiska w dowolnym momencie, a także efektywniej wykorzystywać pracę zdalną.