Rozwoj firmy it

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W obecnym samym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. A jego interes nie miał jedynie towarów oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najgrubszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów i produktów. Oddaje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz są idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do ważnego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.