Sklep miesny inaczej

Wizytówką sklepu mięsnego, lub i sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią więc ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezmiernie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie kształtuje się do cięcia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Zaś w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a więcej możliwość zapisu sposobu ich wykonywania w formie programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została stworzona z największej wartości materiałów, i właśnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na usprawnienie rzeczy do pewnego produktu. Dodatkowo wyposażona stanowi w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.