System informatyczny banku bph

Wiele polskich firm specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak i dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w zależności czy jesteśmy do czynienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz może z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii zajmują się jeszcze popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W szerokich miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak i takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają sporo problemów gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Stanowi on tak zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i książka na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, albo jest wtedy jedna restauracja, bądź i sieć restauracji.

Na obecnym czasie celowo nie podamy nazwy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klienta. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy i pełne zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji od prace pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a ponadto z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy lokalnej lub na indywidualnym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.